Domowa uprawa na miarę XXI wieku

Coraz częściej odchodzicie od pomysłu kupowania warzyw w hipermarketach? Święta racja! nigdy nie wiadomo czym zostały nawiezione, aby szybciej rosły i się rozwijały. Tworzycie swoją domową uprawę w doniczkach z ziemią? Ale nie do końca się to sprawdza, a roślinny nie mają wystarczającego dopływu światła i słabo rosną. Ten artykuł pomoże wam rozwinąć swoją zieloną uprawę domową o nowoczesne metody, bez ziemi i marnowania czasu.

Domowa uprawa jest często najbardziej pożądaną rzeczą, dającą niezmiernie dużo korzyści zdrowotnych i estetycznych. Znacznie lepiej w sałatce wygląda rukola lub sałata z domowej uprawy i charakteryzuje się znacznie większą oraz dłuższa trwałością jeśli chodzi o wygląd i smak, dzięki czemu chętniej po nią sięgamy, żeby zapewnić naszemu organizmowi niezbędnych witamin zawarte w roślinach. Właśnie dlatego stworzona została szklarnia Green Farm, pozwalająca na naturalną uprawę o każdej porze roku. Dzięki funkcjonalnej i estetyczniej technologii, która przybyła do nas z Japonii, mamy pewność, że nasza warzywna hodowla będzie bezpieczna, czysta i mało pracochłonna. Zapewnijmy sobie odrobinę luksusu bez zbytniego nakładu finansowego.

Szereg rozwiązań technologicznych, które zostały wprowadzone w tej małej szklarni domowej, pozwalają na szeroką i rozbudowaną uprawę roślin, bez ziemi i brudu oraz często przenoszonych w uprawach polowych, chorób roślinnych.

Po pierwsze urządzenie jest hydroponiczne, czyli pozwala na uprawę w wodzie z pożywką, bez kontaktu z glebą. Dzięki czemu stanowi znakomite rozwiązanie dla osób nie mającym własnego skrawka ziemi, balkonu, tarasu czy ogrodu. Po drugie zapewnia stałe parametry uprawy, nie zależne od pogody. wystarczy dosłownie kilka minut aby ustawić tryb urządzenia aż do momentu zbiorów, dzięki czemu całość jest samoobsługowa i wydajna, gdyż dziennie zużywa dosłownie 30 W energii elektrycznej. Po trzecie oświetlenie LED, które zapewnia rośliną naturalna uprawę dzięki specjalnej technice połączenia promieniowania czerwonego z żółtym, imitującego światło słoneczne oraz dodatkowymi podłączeniami systemu wentylacji i pompy wodnej. Jeszcze jedną dodatkową zaleta jest to, że w Green Farm możesz przechowywać doniczki z niewielkimi kwiatami podczas twojej nieobecności w domu nawet do dwóch tygodni i mieć pewność, że po przyjeździe z urlopu będą nadal wyglądać świeżo i estetycznie.

Nie wahaj się ani chwili i wyposaż się w urządzenie na miarę XXI wieku. Pewne i bezpieczne, które jest nowoczesnym kluczem do naturalnej zdrowej uprawy we własnym domu. Szklarnię hydroponiczną kupisz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *